Müşteri Memnuniyeti

Şikayet Yönetimi Politikamız
Müşterilerimizin haklı sebeplerini ve şikayetlerini çok önemsiyor ve bu bağlamda sorunlarınızı çözmeyi hedefliyoruz. Sizlerin bilgi edinme hakkınız olduğu kadar şikayet etme hakkınızın da olduğunu biliyoruz.

Şunu biliyoruz; Yaseminyazar.com olarak, müşterilerimiz için varız ve müşterilerimizle var olabiliriz.

Müşterilerimiz, aldıkları tüm ürünlerle ilgili şikayet etme hakkına sahiptir.
Yaseminyazar, düzeltme politikası ve müşteri memnuniyet sayfasını şirketin kendisini geliştirme noktasında en önemli ayağı olduğunu düşünüyoruz.
Müşterilerimizin şikayetleri bazı önceliklendirmelere göre ayrıştırılır ve  müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılır. Tüm bu süreçte yasal şartlar göz önünde bulundurulur.
Müşterilerimizin memnun olması, aldıkları üründen mutlu olması en büyük amaçlarımızdan. %100 müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Yaptığınız şikayetler için sizinle;

E-mail,
Telefon
İle iletişime geçebiliriz, bu durumu lütfen bize bildirin. Şikayetlerinizinde gerekli tüm bilgileri ve detayları vermeniz sağlık bir şekilde ilgilenmemizi sağlamak için ayrıca daha hızlı sonuç açısından önemlidir.

Tüm şikayetler 7 (yedi) iş günü içerisinde çözüme kavuşturulması için müşteriye geri dönüşler yapılmaktadır. İade ve iptal koşulları için buraya bakabilirsiniz.

Şikayetlerinizi info@Yaseminyazar.com adresine mail atarak ya da 0 362 234 3 386 numaralı telefonumuzdan bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz haftanın 7 günü (Pazar hariç) saat 09:00 ila 18:30 arasında hizmet vermektedir.

Son Güncellenme: 03 Mart 2020