Kapıda Ödeme Seçeneği

Yaseminyazar.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Sistemi, e-ticarette gittikçe önem kazanan ve tüketicilerin en fazla rağbet ettiği ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. Yaseminyazar.com olarakta siz değerli müşterilerimizin kapıda ödeme isteklerine cevap vermek amacıyla bu sistemi ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Şuanda alışverişlerde yurtdışına kapıda ödeme gönderimimi yapmamaktayız.

Kapıda Ödeme Nedir?
Kapıda ödeme, online alışveriş sitelerinden ürünü sipariş verdikten ve kargoyla ürün elinize ulaştığında nakit veya kredi kartıyla yapılan ödeme sistemidir.

Kapıda ödeme seçeneği seçtiğiniz taktirde sistemden cep telefonunuza otomatik olarak SMS doğrulama kodu gelmektedir ve bu kodu sistemimize giriş yapmanız gerekmektedir. Bir kişiye en fazla 5 adet SMS doğrulaması güvenlik nedeniyle gönderebiliyoruz. Kargo aracılığıyla istediğiniz ürünler aynı gün kargolanmak üzere adresinize gönderilmektedir.

Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?
Satın almak istediğiniz ürün sepetinize attıktan sonra, ödeme ve fatura bilgileri alanından "Kapıda Ödeme" bölümünü seçerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Neden Kapıda Ödeme?
Havale/EFT ya da kredi kartı kullanımı konusunda çekinceleri olan ya da tüm bunlarla uğraşmayıp “ürün elime gelsin öyle parasını verebilirim” diyen müşteriler için gayet avantajlı bir ödeme sistemidir. Alışverişinizi iptal etmek istediğinizde ise ürününüz kargoya verilmeden önce bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaç TL Üzeri Alışverişlerde Kapıda Ödeme Kullanabilirim?
Yaseminyazar.com'da 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde kapıda ödeme kullanabilirsiniz.

Kargoda Kapıda Ödeme Nasıl Oluyor?
Anlaşmalı kargo firması tarafından görevli size gelir ürünü teslim eder ve sizde belirtilen ödeme miktarını ödeyerek işlemi tamamlamış olursunuz.

Kapıda Ödeme Hangi Kargo Firması?
Anlaşmalı olduğumuz PTT kargo veya MNG Kargo ile ürünler teslim edilmektedir. Belirttiğimiz kargo firması haricinde size gelen firma yetkililerine kesinlikle ödeme yapmayınız. Siparişiniz tarafınıza verilirken tüm sorumluluğun kargo firmasında olduğunu belirtmek isteriz. Ürün size geldiği zaman lütfen kargo yetkilisine kimlik kartınızı gösteriniz.

Teslim Süresi Ne Kadar?
1 ila 3 iş günü içerisinde kapıda ödeme ile sipariş ettiğiniz ürünler tarafınıza gönderilmektedir. Bazı kargo firmalarında Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır. Siparişlerim bölümünden takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargo süreçleri için buraya bakabilirsiniz.

Son Güncellenme: 03 Mart 2020